Відкрито Юзефо-Миколаївський біогазовий комплекс

27 листопада в Козятинському районі, в урочистій обстановці було відкрито Юзефо-Миколаївський біогазовий комплекс! Цей проєкт реалізувала “Юзефо-Миколаївська біогазова компанія”!

Відкрито шлях для сучасного, екологічного і економічного виробництва зеленої електричної енергії! Будівництво комплексу розпочалося в 2017 році!

Майже 70 відсотків комплектуючих та обладнання вироблено в Україні, в тому числі на Козятинському машинобудівному заводі. Майже 50 нових робочих місць! Біогазовий комплекс – це потужний базис для подальшого промислового розвитку регіону!

Нове підприємство буде працювати на сировині, яка залишається після виробництва цукру, а також на поживних рештках сільськогосподарського виробництва і не потребує додаткової енергії. На невеличкому майданчику збудовано екологічно чиста сучасна електростанція потужністю 3,2 МВт на годину.

[fusion_youtube id=”https://www.youtube.com/watch?v=5ZlykOpKneE” alignment=”” width=”” height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_youtube]

До речі, кінцевим продуктом технологічного процесу, відкритого вчора біогазового комплексу, буде не тільки дешева електроенергія і тепло, а й ефективні добрива для сільськогосподарського виробництва!

Попереду будівництво другої черги комплексу і розвиток інфраструктури підприємства!